Polonez - Dolcan 0:3

• autor: polonez2001, 2014-11-10 14:40

Po bardzo słabej grze w ostatnim meczu rundy jesiennej Polonez przegrał z Dolcanem 0:3. Zwycięstwo gości zasłużone, a biorąc pod uwagę naszą postawę w tym spotkaniu, to rozmiary tej porażki i tak są małe.

Niestety zawodnicy Poloneza zaprezentowali się żenująco słabo. Brak zaangażowania, woli walki, determinacji i ambicji był aż nadto widoczny. Praktycznie wszyscy zawodnicy tylko pozorowali grę.

Przez całe spotkanie snuli się po boisku lub stali bez ruchu udając, że starają się przeszkadzać rywalowi. O realizacji jakiejkolwiek taktyki tego dnia nie było mowy. Nikt nie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Co gorsze nawet się nie starał z nich wywiązać.

Na pochwałę zasługuje jedynie nasz bramkarz, który przez całe spotkanie robił co mógł, by porażka była jak najmniej bolesna.