Polonez - Orlik Zatory 1:0

• autor: polonez2001, 2014-10-02 18:30

Minęły trzy dni, a my znów zmierzyliśmy się z Orlikiem Zatory. Tym razem jednak otoczenie i okoliczności były zupełnie inne. Na normalnym boisku, bez chowania piłek w krzakach, z dobrze prowadzącym zawody arbitrem i kibicami, którzy swoim zachowaniem nie próbowali wpłynąć na decyzje sędziego można było wreszcie skupić się wyłącznie na grze w piłkę.

Mecz miał dość wyrównany przebieg. Jednak to my zadaliśmy decydujący cios. Po ładnej akcji i świetnym prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam znalazł się "Pazurek". Michał nie zmarnował okazji i posłał piłkę do siatki nad interweniującym golkiperem rywali.

Bliscy podwyższenia na 2:0 byliśmy w drugiej połowie lecz tym razem gości przed stratą gola uratował słupek.

W samej końcówce było trochę nerwowo, ale na szczęście wynik 1:0 "dowieźliśmy" do końca i trzy punkty zostały w Warszawie.