statystyki szczegółowe

Aktualności

Polonez - Huragan 3:3

• autor: polonez2001, 2014-09-07 08:54

Tragiczny początek meczu. Brak koncentracji i "wesołe" podejście do spotkania szybko się zemściło. Na samym początku tracimy kuriozalnego gola. Po chwili po nastrzelonej ręce sędzia dyktuje rzut karny i robi się 0:2.

Zimny prysznic podziałał na nas mobilizująco. Po ładnej akcji strzelamy gola na 1:2. Przed przerwą mamy jeszcze trzy sytuacje sam na sam z bramkarzem. Niestety podobnie jak w meczu z Mewą nie potrafimy ich wykorzystać.

Na samym początku drugiej połowy tracimy kolejnego kuriozalnego gola i robi się 1:3. Znów trzeba odrabiać dwubramkową stratę. Na szczęście do ostatniego gwizdka sędziego jest sporo czasu. Najpierw na 2:3 z karnego trafia Maciek, a tuż przed końcem meczu swoją "złotą główkę" dostawia Wojtek i rzutem na taśmę ratujemy remis.

Po spotkaniu z Huraganem nauka dla nas jest taka, że "śmiechy" powinny skończyć równo z wejściem do szatni, bo za brak odpowiedniej koncentracji słono się płaci.