Varsovia - Polonez 1:1

• autor: polonez2001, 2014-06-09 05:02

W upalną niedzielę przyszło nam się zmierzyć z wiceliderem naszej grupy - Varsovią. Mimo, że z nieba lał się żar ochoty do gry nikomu nie brakowało.

Chłopaki pokazali wolę walki i zaangażowanie, a jednocześnie dołożyli do tego dobrą grę i konsekwentne wypełnianie swoich obowiązków taktycznych. W efekcie taka mieszanka dała nam remis 1:1.

Ktoś po meczu powiedział, że do zwycięstwa zabrakło nam 5 minut. Moje zdanie jest nieco inne. Żeby wygrać mecz zabrakło nam drugiego gola. Gdybyśmy przy stanie 0:1 zdobyli drugą bramkę (a były ku temu przynajmniej dwie bardzo dobre okazje), to "dobilibyśmy" przeciwnika i trzy punkty pojechałby na Łabiszyńską.

Brawa dla was chłopaki bo po ubiegłotygodniowej wpadce z Agape dziś pokazaliście się z bardzo dobrej strony.