Polonez- Agape 2:3

• autor: polonez2001, 2014-06-01 10:10

Mecz z Agape miał dwie diametralnie różne odsłony. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze. Zarówno w obronie, jak i ataku. Grę prowadziliśmy z rozmachem często zagrażając bramce rywali. Niestety z kilku dogodnych okazji wykorzystaliśmy tylko jedną.

W przerwie spotkania chyba popełniłem błąd i zbyt wcześnie zacząłem chwalić swoich zawodników. Na drugą połowę wyszła zupełnie inna drużyna. W kilka chwil zapomnieliśmy totalnie, jak mamy grać, mnożyły się błędy i brakowało ochoty do biegania. Chyba za wcześnie uwierzyliśmy, że mecz jest wygrany, a przeciwnik nie jest wstanie nam zrobić krzywdy.

Miejmy nadzieję, że z tej przykrej lekcji wyciągniemy wnioski i w przyszłości nie będziemy spoczywać na laurach po 30 minutach dobrej gry.