Escola - Polonez 3:0

• autor: polonez2001, 2014-05-25 09:39

Sobotni mecz miał swojego zdecydowanego faworyta. Tego dnia byliśmy tylko tłem dla fajnie grającej drużyny gospodarzy. W efekcie Escola w pełni zasłużenie wygrała 3:0.

My niestety odwagę zostawiliśmy w szatni. Przez co na boisku byliśmy kompletnie sparaliżowani strachem. Ten mecz przede wszystkim przegraliśmy w głowach, a nie na murawie. Zagraliśmy dużo poniżej swoich możliwości. Ja wiem chłopaki, że stać was na więcej. Pokazaliście to w sparingach i pierwszych dwóch meczach ligowych. Mam nadzieję, że w tej rundzie już nie powtórzymy tak słabych zawodów.

Ps. Tuż przed końcem meczu nasz bramkarz doznał kontuzji i karetką został odwieziony do szpitala. Po badaniach okazało się, że nie jest aż tak źle. Na szczęście nie ma żadnego złamania ani pęknięcia, ale przez pięć tygodni o grze w piłkę musi zapomnieć. Wszyscy życzymy Michałowi zdrowia i szybkiego powrotu to drużyny. Czekam!!!